-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 230 ден месечно.

Конвектор Simfer S4250KV 2500W

3.990 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност : 2500W
Термостат
Напон : 230в
Подесување на температурата
Заштита од прегревање
Можност за закачување на ѕид
Тежина : 8,5кг

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.