Калорифер Senator FH04

690,00 ден

Калорифер

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

2 степени на моќност: 1000W/2000W
Фен / топло / жешко дување
Светло за индикација на моќност
Заштита од прегревање
Термо регулатор
Ултра тивок фен
Вградена рачка за носење

Дополнителни информации

Производител

SENATOR

Моќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.