-13%

Електричен шпорет Gorenje GE6A10WB

15.990,00 ден

електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782622038 Категории: ,

Опис

Енергетска класа А
Волумен на рерната, л 65
Тип на плоча електрична за готвење
Материјал на управувачка плоча, внатрешност на рерна, поклопец лакиран метал, Silver Matte, без капак
Зони на готвење лево напред, десно напред, лево назад, десно назад
Моќност на зоните на готвење, W 2000, 1000, 1000, 2000
Дијаметар на рингли, cm 22 / 14,5 / 14,5 / 18
Експресна рингла десно назад
Начини на загревање долен и горен грејач, долен грејач, горен грејач
Додатоци водилки за извлекување на тави, длабока емајлирана тава за печење, решетка за рерна
Дополнителни карактеристики: на ринглата лево напред може да се ограничува температурата, AquaClean функција за чистење, во задниот дел е осветлувањето на рерната, совршен грил, двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор, Compact Door температура на вратата на рерната, максимална површина на тава за печење 1316cm2
Тежина на апарат, кг 40,7
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 600 x 850 x 600
Боја бела
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.