-20%

X-Trike 0015 XPC01

750,00 ден

Веб Камера

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Интегриран микрофон
Максимална видео резолуција 640×480
Модел на производ XPC01
USB конекција 1.2 m”

Дополнителни информации

Производител

X-trike

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.