-12%

Бојлер Леов високо монтажен

2.990,00 ден

Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5319990004024 Категорија:

Опис

Капацитет: 10 L
Монтажа: Високо
Напон: 230V
Моќност на грејач: 1500W
Термостат: надворешен
Резервоар: Заштитен со титаниумска емајл
Надворешна обвивка: ABS
Изолација: Полистиренска
Кабел со приклучок
Kазан: челичен лим
Тежина: 7kg
Димензии во mm: 410х290х255

Дополнителни информации

Moќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.