RGLux RG401 Inox

2.890,00 ден

Аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

ASPIRATOR RGLUX RG401 – INOX
Teleskopski Aspirator na izvlekuvanje
3 Brzini
2 Motori
2 Ventilatori
Максимален проток на воздух 550 M2 на час.
Ниво на бучава 69 dB
Dijametar: 120mm
Боја: INOX

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.